ShowBizzz

“Çika vendos”, Blero i tregon Kaderit detaje nga jeta private

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Kaderi kanë biseduar rreth jetës private të Bleros.

Kaderi ishte kurioze për raportin e tij me vajzën.

Ndërsa Blero tha se “për gjithçka vajza e tij vendos, dhe kanë marrëdhënie të mrekullueshme”.

TS Poll - Loading poll ...

Ai më tutje tregoi edhe në detaje se si ishte periudha me vajzën e tij kur ka ndodhur ndarja.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.