ShowBizzz

Dafina dhe Ya Nina puthen në buzë

Dafina Zeqiri dhe Ya Nina po e shijojnë suksesin e duetit të parë bashkë, Nasty x See me.

Bukuroshet shqiptare e lansuan projektin të bashkangjitur edhe me videoklip.

Dyshja realizuan klipin me kërcim mjaftë provokuese duke u shfaqur joshëse.

ImageDafina dhe Ya Nina

Momenti që morën vëmendje është kur këngëtaret afrohen duke lënë të kuptohet se kanë realizuar puthje në buzë.