Dalin pamjet: Klea Huta shkëlqen me fustanin e nusërisë

Klea dhe Elgiti do të kurorëzojnë sot dashurinë e tyre me martesë. Dasma po mbahet në Livadh, Himarë dhe menjëherë kanë nisur të publikohen videot e para. Klea shkëlqen e veshur me fustanin e nusërisë. 

Ajo ka zgjedhur një model fustani sirenë dhe duket tejet elegante.

Ndërkohë Elgiti ka zgjedhur një kostum ngjyrë bezhë.

Dalin pamjet: Klea Huta shkëlqen me fustanin e nusërisëTS Poll - Loading poll ...

Related Articles

Back to top button