Dashuria mes Fidanit e Ritës bie në sy edhe rrugëve të New York-ut

Çifti shumë i dashur për publikun Fidani dhe Rita janë tejet aktiv në skenën e muzikës.

Çifti kanë publikuar një video ku kanë treguar se do të publikojnë këngën e tyre “Diaspora”, shkruan “Kosovarja”.

Ata realizuan një video rrugëve të New York-ut ku shfaqen te lumtur e të dashur në krahët e njëri tjetrit.

Kjo video ka grumbulluar komente të shumta pozitive nga ndjekësit.

TS Poll - Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by Fidan Gashi (@fidangashiiiii)Related Articles

Back to top button