ShowBizzz

E tregoi padashje teksa ishte live, zbulohet identiteti i partneres së Stresit

Stresi ka zbuluar padashje fytyrën e të dashurës së tij, teksa ka qenë live në Instagram.

Videoja, që është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale, tregon vajzën me flokë brune, duke mbajtur syze dielli teksa dyshja ishin me pushime.

Në rrjet po përflitet se vajza quhet Rreze dhe është nga Kosova.

Vetë Stresi nuk ka reaguar pasi video u bë virale duke mos dhënë asnjë shpjegim.