ShowBizzz

Edona James tregon sa i ka zgjatur më së shumti marrëdhënia seksuale

Mbrëmë banorët e Big Brother VIP Kosova kanë realizuar sfidës së kapitenit.

Gjatë sfidës, ishte Buci ai që ngacmoi Edonën.

Ai e pyeti Edonën se “sa minuta ka zgjatur marrëdhënia e jote seksuale me të dashurin më së shumti”.

TS Poll - Loading poll ...

Edona u përgjigj duke i thënë se “një orë kur kemi pi, ndërsa kur nuk kemi pi, 5 minuta”.

Kujtojmë se, të premten tre banorë të tjerë iu shtuan shtëpisë: Mirdon Pacolli, Ard Gashi dhe Miss Rose.