ShowBizzz

Elhaida shënon suksesin e rradhës, Lediani e lumturon me veprimin e tij

Elhaida Dani ka shënuar suksesin e rradhës duke dhuruar një mbrëmje të magjishme në muzikalin “Notre Dame de Paris”, në rolin e Esmeraldës. Në prapaskenë për ta mbështetur natën e mbrëmshme ishte edhe Lediani.

Elhaida shënon suksesin e rradhës, Lediani e lumturon me veprimin e

Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, çifit shihen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit duke u puthur.

Elhaida shënon suksesin e rradhës, Lediani e lumturon me veprimin e

Sakaq Elhaida postoi dhe një video me balerinin i cili shfaqej duke mbajtur disa nga lulet që i kishin dhuruar artistes.

Elhaida shënon suksesin e rradhës, Lediani e lumturon me veprimin e

“Kur ai të ndihmon të çosh lulet në shtëpi. Akoma pa fjalë nga nata e sotme…”- shkruan këngëtarja krahas videos.

Elhaida shënon suksesin e rradhës, Lediani e lumturon me veprimin e