ShowBizzz

Evi Reçi dhe Kledi Hysa po bëhen prindër për herë të parë? Ja detaji që nxiti dyshimet

Evi Reçi dhe Kledi Hysa vetëm pak kohë më parë kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, që ishte kuptuar shumë më herët nga ndjekësit e tyre.

Çifti simpatik momentalisht ndodhen në jug të Shqipërisë, ku po kalojnë disa ditë të bukura së bashku.

Nga atje Evi ka postuar disa foto, por ishte një koment ai që mori më së shumti vëmendjen.

TS Poll - Loading poll ...

Ka qenë shoqja e saj, Arjola Shehu, e cila ka bërë një koment që ka nxitur dyshime për një shtatëzani të mundshme të Evit.

Xoga ime. Diku aty pashë një gjë…thjesht po e them”, ka shkruar Arjola, ndërsa Evi ja ktheu me këto emoji që na bënë akoma më shumë konfuzë.