ShowBizzz

Festa Qoqaj gati për verë

Blogeria e njohur, Festa Qoqaj, ka postuar një video goxha provokuese në Instagram.

Ajo ka treguar se është gati për stinën e verës teksa është shfaqur në bikine, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

“Merreni me mend se kush është i emocionuar për verën”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Tutje ajo ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit dhe fansat për linjat trupore./Kosovarja/