ShowBizzz

Fifi: Njerëzit po bëjnë gjithçka për pak ndjekës dhe famë

Filloreta Raçi – Fifi prej vitesh është një personazh shumë i pëlqyer nga publiku për projektet që ka realizuar.

Ajo këtë kohë ka qenë shumë e angazhuar me muzikë, pavarësisht se rreth tre javë më parë solli në jetë një djalë të quajtur, Theo Mal.

Duke qenë se është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale, ajo ka bërë një postim thumbues në InstaStory.

TS Poll - Loading poll ...

ImageFifi/Instastory

“Njerëzit për pak ndjekës dhe famë çka nuk bokan”, është shprehur ajo.

Megjithatë, artistja nga Ferizaj nuk ka përmendur ndonjë emër të cilit i është drejtuar saktësisht.

Ajo mbrëmë (e premte) solli një këngë të re të quajtur “Pare” në bashkëpunim me Donjeta Morinën.

Projekti u prit shumë mirë nga publiku dhe për një kohë të shkurtër mblodhi mijëra klikime.