ShowBizzz

Fifi po shijon pushimet me Adisin pak muaj pas lindjes

Fifi, ka nisur pushimet e saja bashkë me djalin dhe partnerin e saj Adis Patushin.

Përmes fotografive të ndara nga artistja, shihet se ata gjenden në Meksikë.

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë se një muaj më parë Fifi solli në jetë në jetë djalin e saj të parë, ndërsa nga ana muzikore së fundmi ka publikuar duetin me Donjeta Morinën të titulluar “Pare”.