ShowBizzz

Fisnik Syla publikon video me të dashurën e re

Biznesmeni shumë i përfolur për jetën e tij private, Fisnik Syla ka filluar lidhjen e re të dashurisë.

Këtë e bëri të ditur vetë Syla përmes një postimi në InstaStory, por nuk e tregoi fytyrën e të dashurës.

Kujtojmë se, Syla ishte i martuar me këngëtarën Fjolla Morina. Ata i dhanë fund lidhjes së tyre në prill të 2022 dhe që atëherë më nuk kanë pasur kontakt.TS Poll - Loading poll ...