ShowBizzz

Getinjo dhe Vivien nuk fshihen më, postojnë fotografi së bashku

Dyshja Getinjo dhe Vivien kanë konfirmuan ribashkimin, shkruan ”Kosovarja”.

Dyshja kanë pozuar së bashku teksa janë duke e kaluar ditën me eksperiencë të re së bashku.

TS Poll - Loading poll ...

Ndërkohë, ka disa ditë që Vivien gjendet në Ferizaj, tek shtëpia e artistit dhe prindërve të tij.

Teksa sot, ajo është parë bashkë me ‘vjehrrën’ rrugëve të qytetit./Kosovarja/