ShowBizzz

Gjithçka gati për dasmën madhështore të Adelina Hasanit

Ky dhjetor do ta ketë edhe një festë shtesë për prezantuesen Adelina Hasani dhe familjen, miqtë e kolegët e saj.

Një nga figurat më të njohura të ekranit në Kosova, po martohet me dasëm në mes të këtij muaji.

TS Poll - Loading poll ...

Siç dihet, Adelina Hasani dhe infejuari i saj Besarti, pak muaj më parë e kurorëzuan dashurinë me martesë në Maldive, shkruan “Kosovarja”.

E, tani po ndodh edhe dasma me familjar, miq e njerëz të zemrës për çiftin simpatik.