ShowBizzz

Historia e sherrit mes Feros dhe Arbenitës, modelja tregon se si po e kalon situatën e fundit

Emri saj është ndër më të komentuar në media rozë dhe kjo për shkak të problemeve me bashkëshortin e saj. Bëhet fjalë për modelen e njohur nga Kumanova, Arbenita Ismajli.

Arbenita ka publikuar një foto duke ushtruar.

“Unë dhe vendi që më largon stresin”, ka shkruar modelja mbi fotografi.

ImageArbenita Ismajli

Ushtrimet në fitness bukuroshja po i përdor si terapi për të larguar stresin nga problemet e jetës private.