Hoxhë Shefqet Krasniqi tregon kur mund të pushojmë

Hoxha Shefqet Krasniqi, i njohur për deklaratat dhe teoritë e tij, është bërë tejet popullor.

Hoxha, që duket se disa parime i ka krejt ndryshe, vazhdon të vendoset shumë shpesh në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”

Në një video që po qarkullon ne rrjete sociale, Kransiqi thotë se duhet flejt, ama pasi ti kryeni punët.

E ka me të drejtë, apo?

Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by Humori Vjeter (@humor.i.vjeter)Related Articles

Back to top button