Hyri me taka dhe përfundoi me këpucë, çfarë ndodhi me Jonida Vokshin gjatë transmetimit të BBV Kosova?

Gjatë transmetimit të BBV Kosova u vu re një detaj tek moderatorja Jonida Vokshi.

Hyrja e saj në nisje të spektaklit ishte me një palë taka fine të zeza, të kombinuara bukur me veshjen elegante, por e gjeni dot se çfarë ndodhi më tutje?

Gjatë transmetimit të pjesës tjetër të emisionit, ajo u shfaq me këpucë dimri të sheshta.

Nuk dihet nëse ajo i hoqi takat për të qenë më komforte apo nëse pati ndonjë incident gjatë transmetimit.

TS Poll - Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)Related Articles

Back to top button