Kuriozitete

Nusja ia morri jetën vjehrrës me helm

Është shtyrë vendimin për Marjana Çmetën, nusen që akuzohet se vrau vjehrrën duke i hedhur…

‘Kam fjetur me 2 mijë femra, të gjitha me bekimin e gruas’

Simon Binns, pjesë e komunitetit në LAD BIBLE, ka treguar se gjatë jetës së tij…

Veshi 2.5 kilogramë rroba për ta shmangur pagesën e valixhes në aeroport

Një pasagjere ka shkuar në ekstrem për të shmangur pagesën ekstra për bagazhe duke veshur…

Ka 30 gra e 94 fëmijë, 70-vjeçari: Jam i gatshëm edhe për nuse tjetër

Ai është kryetari i familjes më të madhe në botë dhe thotë se është i…

Në një kolegj studentëve u vendosen paketa në kokë që të mos kopjojnë

Një zyrtar i një kolegji indian ka kërkuar falje pasi në internet u përhapen disa…

Kjo vogëlushe qanë sepse dëshiron burrë

Fëmijët mund të qajnë për çdo gjë, duke filluar nga mos mjaftueshmëria e lodrave apo…

Homoseksual lind apo bëhesh?

Të gjithë e pranojmë se homoseksualët ekzistojnë, por pyetja që na mundon është lindin apo…

15 vjeçari nga Kosova u bë milioner nga interneti

Engjëll Berisha është një sipërmarrës i anijeve që fitoi më shumë se 1 milion dollarë…

Refuzon t’ia presin thonjtë, qenit “i bie të fikët”

Se prerja e thonjve nuk është gjë e bezdisshme jo vetëm për disa njerëz e…

Foshnjet binjake në duart e infermiereve binjake

Lindja e dy vajzave binjake identike në Gjeorgji ishte shumë e veçantë. Ato u pritën…

Nëna gjen vajzën pas 18 vitesh, që ia kishin rrëmbyer në spital

Një histori e pabesueshme jo vetëm për mediat afrikanojugore. Gjithçka ndodhi më prillin e vitit…

Lotët e babait me autizëm kur sheh të bijën me vello

Për shumë prindër, shumë pak momente mund të jenë prekëse sesa kërcimi me vajzën e…