ShowBizzz

Princ Harry e pranon që i ka raportet e ftohura me vëllanë e tij

Thashethemet për një mosmarrëveshje midis vëllezërve mbretërorë filluan pasi Princi William raportohet se i tha…

Eriona Sejdiu në top 15-shen e vajzave më të bukura në botë

Vajza prishtinase Eriona Sejdiu dëshmoi edhe njëherë titullin e saj si femra më e bukur…

Çfarë thotë Jonida Maliqi për romancën e saj…

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë një ndër çiftet më të komentuar në media për…

Kur do të martohet Armina Mevlani?

Vtin e kaluar blogerja e famshme shqiptare Armina Mevlani e zyrtarizoi lidhjen e saj të…

E ëma e Stresit ka dy fjalë për Keisin

Që në momentin që u bë publike lidhja e saj me reperin, Stresi, Keisi u…

Greta shfaqet kaq bukur me fustan të shkurtër

Me flokë të lëshuara dhe e veshur me fustan të shkurtër, ajo duket mjaft bukur.…

Motra e madhe e Kim Kardashian befason me format trupore

Motra e madhe e Kim Kardashian, Kourtney edhe njëherë ka dëshmuar se vitet për të…

Kjo vogëlushe, sot e famshme. Emri saj vetëm 4 shkronja

Emri i saj sot është me ndikimin më të madh në faqet rozë, për çka…

Adea di shumë mirë si të vijë, e të ndezë zemrat e publikut

Dikur shumë aktive në botën e muzikës, ku vëmendje dhe hitet nuk i munguan asnjëherë.…

Rita Ora vjen joshëse në fustan të kuq

Rita Ora është shfaqur joshëse. Këngëtarja Rita Ora është shfaqur tejet tërheqëse në postimin e…

Gresa Behluli jep lajmin e madh pas martesës

Plani më i afërt i Gresa Behlulit është që të bëhet nën. Një nga këngëtaret…

Pak ditë pas lindjes, vajza e Arianës mbulohet me ari

Gruaja më e suksesshme dhe blogerja më e njohur Ariana Fejzullahu ka fituar epitetin e…