ShowBizzz

Ja sa është rritur vajza e Arbana Osmanit

Arbana Osmani e mbanë shumë të mbyllur privatësinë e fëmijëve të saj.

Ajo së fundmi ndau një fotografi ku shihet vajza e saj me nënë e saj.

TS Poll - Loading poll ...

Këtu shihet sa është rritur vajza e saj Zoi.

Kujtojmë se Arbana është nënë e tre fëmijëve, Jonit, Diellit dhe Zoi-it, shkruan “Kosovarja”.