ShowBizzz

Jehona Sopi duket shkëlqyer këtë mëngjes, gati për koncertin solistik

Këngëtarja Jehona Sopi po rikthehet në skenë me një koncert solistik.

Siç është bërë e ditur, koncerti i saj mbanë titullin “Jehonë”, si emri i saj, por edhe se do të jehojë për adhuruesit e këngëtares.

Jehona, e cila vitet e fundit ka qenë më pak prodhuese në aspektin muzikor, po kthehet me dy këmbët në skenë dhe me gjasë në industri, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Këtë mëngjes ajo është zgjuar me energji pozitive, duke pritur koncertin e saj të madh.