ShowBizzz

Jennifer Lopez thyen rekord në Netflix me filmin “The Mother”

Filmi i ri i Jennifer Lopez “The Mother” u publikua pak kohë më parë dhe “theu” një rekord në Netflix. Sipas kompanisë filmi mori për 83.71 milionë shikime gjatë fundjavës së parë të transmetimit.

Në fakt, ky është një numër veçanërisht i rëndësishëm, pasi Netflix publikon statistikat çdo javë, dhe filmi theu një rekord në vetëm pak ditë.

Digitalspy.com vëren se “The Mother” ia kaloi “Luther: The Fallen Sun” që u publikua shkurtin e kaluar dhe mori 65.92 milionë shikime.

TS Poll - Loading poll ...

Sipas Netflix historia e filmit ka të bëjë me një vrasëse me pagesë që vite më parë u detyrua të arratisej, gjë që e detyroi të braktiste fëmijën e saj. Vite më vonë, ajo kthehet për të mbrojtur vajzën e saj nga disa burra jashtëzakonisht të rrezikshëm.

/abcnews.al