ShowBizzz

“Jo vetëm për Luizin”, Olta Gixhari: Janë bërë protesta për mua (VIDEO)

Ditën e sotme ka qënë puntata e dytë e post BB ku ish-banorë kanë diskutuar mbi polemikat dhe rrugëtimin e tyre në shtëpi.

Olta Gixhari ka bërë një deklaratë të fortë duke thënë se janë bërë protesta për të pasi hoqi dorë nga loja.

“O Olta o pasha, kthehu në shtëpi se bëmë shaka. Dhe për mua janë bërë protesta,” tha ajo.

TS Poll - Loading poll ...

Ndërkohë që disa u habitën e disa u qeshën, Gerti shtoi: Për ty vetë protesta për të të nxjerrë jashtë shtëpisë janë bërë.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)