Jori tregon mesazhet me Kiarën: Mu përgjigj shkurt, s’do i flas me zor

Jori ka ruajtur marrëdhënie të mira me Luizin mirëpo me Kiarën ajo duket e zhgënjyer. E ftuar në “Më lër të flas”, Jori tregoi se Luizin e ka takuar vetëm një herë tek parkingu i Top Channel dhe kanë folur ndërsa për Kiarën zbuloi se mesazhi që i ka kthyer ka qenë shumë shkurt.

Jori tregon mesazhet me Kiarën: Mu përgjigj shkurt, s'do i flas

“Me Kiarën nuk kam marrëdhënie. Nuk mund t’i kem marrëdhëniet me zor me njerëzit. Pasi i shkruajta më ka kthyer përgjigje pas disa ditësh dhe shumë shkurt”, tregoi Jori.

Jori tregon mesazhet me Kiarën: Mu përgjigj shkurt, s'do i flas

Modelja shtoi se i kupton pasi të dy janë shumë të ngarkuar me punë.

TS Poll - Loading poll ...Related Articles

Back to top button