Kaq elegante dhe e rregulluar del në plazh Kiara Tito

Kurrë më shumë emri i saj nuk ka qenë i lakuar dhe në çdo media online, e jo vetëm.

Kiara Tito është prezantuesja televizive që u vendos plotësisht në qendër të vëmendjes pas hyrjes në “BBVA”.

Lidhja me Luiz Ejllin e bëri bukuroshen edhe më të pikasur nga publiku, komentuesit dhe media rozë, shkruan “Kosovarja”.

Kiara e Luizi kanë kaluar ca ditë të bukura pushimi në Turqi dhe zonja Ejlli përditë është dukur kaq elegante dhe me stil, madje edhe rrugës për bë plazh.

 

 Related Articles

Back to top button