ShowBizzz

Keisi ‘ankohet’ për Sabianin: “Djemtë kanë frikë nga babi”

Tashmë e dimë se Keisi dhe Sabiani kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri tjetrin si babë e bijë, aq sa ai përfshihet edhe në përzgjedhjen e partnerëve të vajzës së tij.

Një gjë e tillë ndodhi edhe brenda “Big Brother VIP”, kur Sabiani u bë pjesë e shtëpisë pasi Keisi ishte në fillimet e krijimit të një romance me Kristin.

E mesa duket ky rast ka bërë që djemtë të stepen pak kur bëhet fjalë për t’iu afruar apo shkruar Keisit.

Ajo ka qenë e ftuar së fundmi në një intervistë për “Why Not?”, ku teksa ka treguar se është single, ka shtuar se djemtë e tjerë kanë ‘frikë’ nga Sabiani.

View this post on Instagram

A post shared by RTV ORA (@rtvora)