ShowBizzz

Këngëtarja e njohur, shqetëson fansat me pamjen e saj

Selena Gomez ka qenë disa herë në shënjestër të kritikave për shkak të pamjes së saj, pra peshës së saj. 

Së fundmi është publikuar një foto në të cilën këngëtarja është me bikini dhe shumë janë komentuar për peshën e saj.

Mirëpo, këngëtarja ka shpjeguar pse e ka problemin me peshën e tepërt dhe ka theksuar se nuk i vjen turp për këtë. 

ImageSelena Gomez

“Kur marr ilaçin, zakonisht mbaj shumë ujë në trup, gjë që është shumë normale. Kur e ndërpres marrjen e tij, pesha ime rregullohet”, tha ajo.