Kim Kardashian duket e transformuar në pamje për kopertinën e serialit “American Horror Story”

Kim Kardashian u paraqit tmerrësisht rrëqethëse në posterin e ri të “American Horror Story: Delicante Part One”.

Themeluesja e “SKIMS”, 42 vjeçe, i ngjante një personazhi në një film me superhero me një parukë të gjatë bionde platini, grim dramatik, drithërues dhe lente të frikshme.

Nëna e katër fëmijëve ka veshur një sytjena sportive të kaltra dhe lëkura e saj shkëlqen me një ngjyrë argjendi.

Një merimangë e zezë gjigante është ngjitur në pjesën e përparme të gjoksit të saj me këmbët e saj me gishta të mbështjella rreth trupit të yllit.

Sezoni i 13-të i serialit të antologjisë horror FX do të shfaqet premierë më 20 shtator.

“AHS: Delicate” është përshtatur nga romani horror “Delicate Condition” nga Danielle Valentine.


Ai ndjek historinë e Anna, një aktore e cila ka pasur trajtime të shumta IVF dhe fillon të bëhet paranojake që forcat misterioze po e pengojnë atë të mbetet shtatzënë, por askush – përfshirë burrin e saj – nuk e beson atë.

Ajo përfundimisht mbetet shtatzënë por dështon. Megjithatë, përkundër asaj që i thanë mjekët, ajo ende mund ta ndjejë fëmijën e saj duke u rritur dhe trupi i saj tregon shenja shtatzënie.

“Është në thelb një roman horror për shtatzëninë”, tha autori për Entertainment Weekly.Related Articles

Back to top button