ShowBizzz

‘Klajdi Resort’ – magji në mes të Durrësit, së shpejti hap sezonin e ri turistik

Nëse keni vendosur që këtë sezon të ri veror ta nisni mbarë, ju patjetër duhet të vizitoni resortin fantastik, Klajdi Resort & SPA.

Mos e humbisni një aventurë magjike në zemër të Durrësit pranë valëve të detit dhe komoditeti të pashoq i cili do të mbetët gjatë në albumin e kujtimeve tuaja më të bukura.

TS Poll - Loading poll ...

Klajdi Resort së shpejti do të bëjë hapjen e këtij sezoni veror ku ju mund t’i kaloni pushimet tuaja si në një parajsë rrethuar me bukuritë, rehatinë, shërbimin dhe ushqimin më të mirë të provuar ndonjëherë më parë.

Jepni ngjyrat e këndshme verore përvojës suaj duke shfrytëzuar ambientet përrallore si në interier ashtu dhe eksterier të Hotel Klajdi Resort.

 


Në këtë resort gjigant ju keni mundësinë të shfrytëzoni njërën nga dhomat me pamje mbresëlënëse nga deti. Shfrytëzojeni edhe Nubia Spa ku do iu mahnitë bukuria dhe rehatia e ndërthurur me elementet e natyrës dhe tretmanet e relaksuese nga staf profesional.

Mos e humbisni rastin që të shijoni edhe e gamën e gjerë të ushqimit nga kuzhinierë profesionistë të fushës së kulinarisë, në restorantin fantastik të këtij resorti përrallor.

Përjetoni momente shijesh të ndryshme me plotë komoditet në ambientet e Shisha Bar që Klajdi Resort ka rezervuar për ju. Por, mos harroni të shijoni momente të bukura edhe në Bar, aty ku ju do të degustoni gamën e gjerë të pijeve që do t’ua freskojnë pushimet tuaja.

Perëndimin e portokalltë të diellit mbi detin e kaltër të Durrësit, ju mund ta shiojini në njërën nga verandat e bukura të Kljadi Resort.


Magjia jemi ne!
Për më shumë informacion vizitoni llogarinë në Instagram:
kljadi_resort