ShowBizzz

Kridi feston 3 vjetorin, Klea i dedikon fjalët më të ndjera

Sot është një ditë e veçantë për Klea Hutën. Moderatorja martohet me Elgitin dhe djali i tyre feston 3 vjetorin.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, ajo i ka dedikuar të birit disa fjalë shumë te ndjera.

“Për ty: Sot, nesër dhe gjithë jetën. Gjithçka nesër do jetë vetëm për ty. Kur të rritesh mami dhe babi të kanë lënë kujtimin më të bukur në jetë dhe nuk do doja asgjë vetëm që të plakem bashkë me babin e t’i shohim bashkë me aty ato momente. E paç jetën e gjatë dhe të ndritur drita e syve të mi. Gëzuar ditëlindjen shpirti i mamit”, ka shkruar Klea.

Kridi feston 3 vjetorin, Klea i dedikon fjalët më të ndjera