ShowBizzz

Kristi bën veprimin e papritur ndaj Sabianit

Kristi nuk i ka marrëdhëniet dhe aq të mira me Keisin pas Big Brother VIP. Kur ai e ftoi në takim teksa ishte në “E diell”, Keisi refuzoi. Megjithatë nuk mund të themi të njëjtën gjë për raportin e tij me Sabianin. 

Kristi duket se ruan raporte të mira me këngëtarin dhe së fundmi ka marrë vëmendjen një veprim i tij. 

Ronaldo Sharka ka treguar se Kristi i ka bërë ‘like’, pra e ka pëlqyer një video të Sabianit, duke e quajtur ‘ish-vjehrri’.

“Kristi i jep like videos së ish-vjehrrit”, shkruan Ronaldo.

TS Poll - Loading poll ...

Kristi bën veprimin e papritur ndaj Sabianit