ShowBizzz

Ky është dedikimi dhe dhurata më e bukur e Luizit për Kiaren

Luiz Ejlli u bë fenomen mediatik pas shumë vitesh mungesë në botën e televizionit.

Këngëtari i talentuar që para shumë vitesh fitoi “Ethet e së premtes mbrëma”, është rikthyer fuqishëm.

TS Poll - Loading poll ...

Pas fitores në “Big Brother VIP Albania”, Luiz Ejlli është thuajse kudo, në rrjete sociale, ne mbrëmje muzikore, duke sjell këngë të reja.

Këngëtari sapo ka publikuar këngën me titull “Përjetësisht”. Një dedikim për Kiaren, apo?