ShowBizzz

Luizi dhe Kiara shkëlqejnë me pamjen e tyre në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Luizi dhe Kiara janë të ftuar sonte në dasmën e Kleas dhe Elgitit. Çifti që u njoh në shtëpinë e Big Brother VIP kanë marrë vëmendjen me paraqitjen e tyre.

Luizi dhe Kiara shkëlqejnë me pamjen e tyre në dasmën e

Kiara duket shumë elegante me një fustan ngjyrë pjepër kombinuar me një çantë me xixa dhe taka të larta.

TS Poll - Loading poll ...

Luizi dhe Kiara shkëlqejnë me pamjen e tyre në dasmën e

Kurse Luizi ka veshur një kostum ngjyrë bezhë me këmishë dhe atlete të bardha.

Luizi dhe Kiara shkëlqejnë me pamjen e tyre në dasmën e