Lumbardhi godet me deklaratën e tij: Santiana ti je shërbëtore e Yllit

Santiana dhe Ylli janë dy nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova të cilët kanë krijuar shoqëri të mirë që nga fillimi.

Kjo shoqëri si duket po iu pengon disa nga banorëve.

“Ti je shërbëtore e Yllit”, i ka thënë Lumbardhi Santianës i cili e ka acaruar shumë atë.

Santiana nuk e ka aspak problem të krijoj debate me banorët dhe reagon çdo herë kur i përmendet emri.Related Articles

Back to top button