ShowBizzz

Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën

Bukuroshja kolumbiane, Sofia Vergara, i ka gëzuar ndjekësit e saj me publikimin e një fotografie pranë pishinës.

Aktorja joshëse ka pozuar pranë pishinës me rroba banje dhe e ka shpërndarë imazhin në profilin e saj në Instagram.

“Gjëja ime është vera”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë që ekspozon hiret e 50-vjeçares.

ImageBukuroshja kolumbiane, Sofia Vergara

Sofia duket qartë se e shijon verën, siç ka deklaruar edhe në përshkrim e imazhit, ku pozon e shtrirë buzë pishinës, teksa kishte veshur bikini të zeza që i vënë në pah të pasmet.

Aktorja nuk është e panjohur për publikimet provokuese dhe dukja e saj rinore në moshën 50 vjeçare admirohet nga shumë fansa.