ShowBizzz

“Më ka ngacmuar Graciano”, Nita Latifi habit me deklaratën, ja si reagoi Argjira

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, ish banorja Nita Latifi është bërë pjesë e intervistave të ndryshme televizive.

Së fundmi, këngëtarja është bërë pjesë e sfidave dhe lojërave në “E Diell”, ku është vënë përballë disa pyetjeve pikante.

Nita është pyetur se kush nga personazhet publik e ka ngacmuar ose i ka shkruar privatisht, ndërsa ajo habiti me përgjigjen.

TS Poll - Loading poll ...

Këngëtarja tha se kohët e fundit nuk ka marrë ngacmime, ama balerini Graciano ka tentuar t’a puthë vite më parë kur të dy ishin pjesë e “Star Academy”.

Ndërkohë Argjira Spanca, e dashura aktuale e Gracianos, që ishte gjithashtu pjesë e lojës, u shpreh se asokohe nuk ka qenë pjesë e jetës së Gracianos kështu që nuk ka asnjë problem.