ShowBizzz

Më në fund bëhet publike data e dasmës së Arbanës me Eduartin

Kjo sezon dasmash pritet të filloj me dasmën shumë të përfolur të Arbanës dhe Eduartit.

Disa burime pranë çiftit, kanë bërë me dije se dasma do të jetë me 17 qershor.

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë, se çifti kane vendosur që ditën më të veçantë të tyre ta festojnë në Toskanë, në një ambient mjaft privat, shkruan “Kosovarja”.

Për detaje të tjera do të iu mbajmë të informuar.