ShowBizzz

Melinda prezanton babain për herë të pare

 Melinda Ademi shpesh herë ka postuar foto me nënë e ndjerë, por asnjëherë me babin.

Sot, për ditlindjen e tij, artistja ka publikuar për herë të parë një “Instastory” me të atin, shkruan “Kosovarja”.

“Shumë urime babi, te dua shume,” shkroi mes tjerash Melinda.

TS Poll - Loading poll ...

Këngëtarja po vijon të sjell projekte dhe bashkëpunime të reja në skenën muzikore në vend.