ShowBizzz

Mesazh në bluzën e Rihanna’s: “Përdorni prezervativ”

Rihanna ka publikuar disa foto duke theksuar barkun e rrumbullakosur.

Vëmendje mori bluza e saj në të cilën shkruante “Përdorni prezervativ”.

35 vjeçarja, e cila së fundmi festoi ditëlindjen e parë të djalit RZA, pozoi në një korridor ku u shfaq e veshur me një këmishë të zezë, pantallona të shkurtë të zi si dhe çizme të bardha me taka.

TS Poll - Loading poll ...

Krijuesja e hitit “Umbrella” pati flokët e lëshura dhe një palë syze të bardha.

Ajo e kompletoi pamjen me aksesor të bukur ari.