ShowBizzz

Momenti më magjik/ Klea rrënqeth me këngën që i këndon Elgitit

Klea dhe Elgiti kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare në martesë. Çifti mbajtën një dasmë madhështore në Himarë.

“Xing.al” ju sjell një nga momentet më të bukura ku Klea i këndon Elgitit dhe rrënqeth me tekstin: Kërkoje diellin në sytë e mi kur brenda teje kishte stuhi, ah si ma ndryshove jetën ti. Ti ke dit gjithë dashninë me ma dhonë, me u plak me ty Zotit ia kërkoj.TS Poll - Loading poll ...