ShowBizzz

Mos vallë Fifi sapo thumboi Stresin dhe Noizyn?

Këngëtarja e njohur Fifi është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Mos vallë Fifi sapo thumboi Stresin dhe Noizyn?

Fifi ka bërë një status thumbues, por nuk dihet se për kë. “Njerëzit për famë dhe ndjekës çka nuk po bëkan”, ka shkruar ajo.

TS Poll - Loading poll ...

Mos vallë Fifi sapo thumboi Stresin dhe Noizyn?

Reagimi i saj përkon me kohën e publikimit të duetit mes Stresit dhe Noizyt pasi dyshja kishin dy ditë që bënin sikur ishin zënë, mirëpo nuk mund ta themi me siguri.

Mos vallë Fifi sapo thumboi Stresin dhe Noizyn?

Mos vallë Fifi sapo thumboi Stresin dhe Noizyn?