ShowBizzz

Në postimin e Kristit, vëmendjen e publikut e rrëmbeu komenti “thumbues” i Luizit!

Luiz Ejlli dhe Krist Aliaj ishin dy finalistët e fundit të “Big Brother Vip albania”. Dyshja kishin një marrëdhënie me ulje-ngritje brenda shtëpisë, por duket se në përfundim ruajtën një marrdhënie “diplomatike”.

E duket se, njësoj si brenda, edhe jashtë shtëpisë, komentet ngacmuese drejt Kristit nga ana e Luizit vazhdojnë.

Së fundmi, Kristi ka postuar në Instagramin e tij dy foto dhe të gjithë vëmendjen e ndjekësve e rrëmbeu komenti “funny” i Luizit.

“Ku mi gjen këto pozicione aman”, shkroi këngëtari duke ju referuar pozave paksa të “cuditshme” të Kristit.

TS Poll - Loading poll ...

E mesa duket Kristi ka mësuar pak nga humori i Luizit pasi ja ktheu në të njëjtë mënyrë.

”Ti më mësove, të kujtohet”, shkroi Kristi.