ShowBizzz

Njihuni me tre konkurrentet e reja të “Kepit të Tundimeve”

Kiara Tito ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të Tundimeve”, ndërsa sot janë zbuluar tre emra të rinj që do të jenë pjesë e këtij emisioni.

Burime për Iconstyle bëjnë me dije se pjesë e kastit do të jenë edhe këto tre vajza simpatike.

Bëhet fjalë për Livia Brungën, konkurrenten e Për’puthen, Erisa Haxhiun Miss Prishtina 2020 dhe Keisi Medinin, ish-banoren e “BBV2”.

View this post on Instagram

A post shared by Livia Brunga (@liviabrunga)

View this post on Instagram

A post shared by 𝓔𝓻𝓲𝓼𝓪 𝓗𝓪𝔁𝓱𝓲𝓾 (@erisaahaxhiu)