ShowBizzz

Nuk shkojnë mirë me njëra-tjetrën?! Ermiona “vulos” publikisht raportin e saj me Kiarën

Ndonëse u duk sikur mes tyre kishte një “konflikt”, Kiara dhe Ermiona kanë ruajtur marrëdhënie shumë të mira së bashku.

Edhe pse në distancë, vajzat ndajnë biseda së bashku përmes telefonatave me video.

Ermiona një moment të tillë e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

”Që mos të mendoni, e dua”, shkruan Ermiona krah fotos ku duket Kiara e buzëqeshur.