ShowBizzz

Olsi Bylyku dhe Jul Deda rikthehen në “Portokalli”?

Dy nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar, Julian Deda dhe Olsi Bylyku, duket se do të kthehen sërish aty ku nisën karrierën e tyre, në “Top Channel”.

Pasi u tha se show humoristik “Klanifornia” nuk do të transmetohet më në Tv Klan, burime për “Kryefjala” bënë me dije se Juli dhe Olsi janë parë në ambientet e TCH dhe e njëjta media ka aluduar për një rikthim të tyre në “Portokalli”.

Kujtojmë se Juli ka qenë ndër të parët aktorë në këtë show humoristik dhe u bë i njohur kryesisht në treshen e famshme ThShlBsh.

Nga ana tjetër, Olsi e nisi karrierën e tij me personazhin e Kimikatit po në “Portokalli”, me të cilin spikati dhe u pëlqye qysh në fillim nga publiku.

TS Poll - Loading poll ...

Theksojmë se lajmi nuk është konfirmuar dhe mbetet në kuadrin e aludimeve.