ShowBizzz

Olti Curri nxjerr foton e Sarës dhe banorit të ri VIP: “Rrezik ka dashnor edhe …”

Banori më i ri i BBVIP3, Stivi po përflitet se ka pasur një lidhje me një nga konkurrentet, Sara Gjordenin.

Së fundmi opinionisti dhe blogeri Olti Curri, ka publikuar një foto të Sarës dhe Stivit në llogarinë e tij në Instagram.

Ku shkruan:“Ça e ka gjet Sarën për 10 minuta muhabet me këtë tipin në një event, ja bënë dashnor. Rrezik e ka pas të dashur edhe Mehmet Shehun që ka vdek në 1981”. 1981”.

TS Poll - Loading poll ...

Sjellim në vëmendje se banores Sara Gjordeni i kanë dalë shumë histori dashurie, ku mbase edhe fjalët e banorit të ri janë thjesht për tu futur në lojë.ks