ShowBizzz

Partnerja e tij feston përvjetorin e lindjes, Blero surprizon me dedikimin emocionues

Edhe pse është pjesë e estradës prej vitesh tashmë, Blero vazhdon të ngjallë kuriozitet tek publiku për projektet muzikore por edhe jetën e tij private.

Artisti ka qenë shumë i komentuar në mediat rozë për shkak të ndarjes nga ish-bashkëshortja e tij, Afrona Dika, si dhe romancën me partneren e re.

Identiteti i saj ende nuk dihet pasi këngëtari vazhdon ta mbajë të fshehtë, por dedikimet publike për të nuk mungojnë.

TS Poll - Loading poll ...

Sot ajo feston ditëlindjen dhe Blero ka surprizuar ndjekësit me një dedikim shumë special dhe emocionues për të.

I shtrirë afër teje jam. Më duket që të kam larg, dora ime rrëshqet në flokun tënd. Ktu jam reh, i flas vetes ccdo mëngjes. Drekë e darkë a thua je në gjumë apo në mendje i qartë. I joti që nga prekja e parë. I joti përjetësisht krenar. Kam menduar që di shumë e kam kaluar shumë. Asgjë nuk paskam ditur. Deri në takimin ton. Ndihem si fëmi kureshtar. Ndihem i pa ditur deri në shikimin tënd të par.

Shtëpia ime je ti. Shtëpia ime ishte që në fillim. Jeta më mësoj. Njeriu kur është i drejt zoti nuk e harron! Sa e sa shumë kisha shkruar dhe folur në veshin tënd dashuri. Me ty hidhërimi me duket i mirë. Me ty momentet e lumtura janë amshim. Dolli për ty sonte, një dolli për neve dashuri. Urime ditëlindjen beb. I joti Blerimi”, ka shkruar Blero teksa shihet partnerja e tij duke hapur një shampanjë për të festuar në mesnatë.