Pas lindjes së Theo Mal, Fifi rikthehet në Tiranë, ja pritja e ëmbël që iu bë bebushit

Fifi prej javësh ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku vendosi ta sjell në jetë djalin e saj, Theo Mal.

Këngëtarja vendosi që javët e para t’i dedikohet plotësisht bebushit duke qëndruar larg çdo aktiviteti muzikor dhe larg Shqipërisë.

E tani që Theo ka mbushur rreth 6 javë jetë, çifti është rikthyer në Tiranë.

Këtë e kanë zbuluar përmes rrjeteve sociale duke treguar edhe pamje nga pritja e ëmbël që iu bë nga familjarët, mes lulesh, tortash e dedikimesh.Related Articles

Back to top button