ShowBizzz

Pas “përplasjes” virtuale, Noizy dhe Stresi marrin vendimin e rëndësishëm!

Së fundmi, në rrjet qarkulluan lajmet se dy reperët, Noizy dhe Stresi i dhanë fund miqësisë së tyre.

Shkak për këto aludime u bënë rrjetet sociale, ku dyshja nuk e ndiqte njëri-tjetrin.

Jo vetëm kaq por Stresi u shpreh në një video live pasi u pyet për Noizy-n se “nuk do t’ia shohë më sytë”.

TS Poll - Loading poll ...

Megjithatë e gjithë kjo ngjarje ka qenë një lëvizje e mirëmenduar nga dy reperët për të tërhequr sa më shumë audiencën pasi mes tyre raportet nuk janë krisur.

Madje projekti i shumë pritur i Stresit me Noizy-n sapo është publikuar në llogarinë zyrtare të këtij të fundit në YouTube.