ShowBizzz

Pasi Afrona ndau fotografin me të dashurin, Blero ka dy fjalë

Afrona Dika po shijon pushimet me të dashurin e ri, ku edhe për herë të parë ndau një fotografi me të dashurin e ri.

Nuk mungoi reagimi i Bleros, ai ndau një fotografi me këtë mbishkrim : “E shijova mendjen e saj dhe kuptova se kisha vdekur nga uria gjatë gjithë jetës sime.”.

Pas ndarjes ish-çifti, pak kohë e përjetuan ndarjen pasi krijuan lidhjet e reja me të dashur të rinj.

Por nga të dy palët nuk po mungojnë thumbat që po i hedhin njëri-tjetrit, shkruan “Kosovarja”